شرکت آبنوس طب آریا - logo

شرکت آبنوس طب آریا

درباره فروشنده شرکت آبنوس طب آریا توزیع کننده ملزومات مصرفی کلینیک های پوست و مو در سراسر ایران می باشد. رسالت شرکت بر این است که بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار پزشکان و همکاران قرار دهد تا مشتری انتخاب مطمئن تر و رضایت بخش تری داشته باشد.
شماره موبایل 09 .......... نمایش
مزو رویتاکر 715
(0 نفر)
توضیحاتمزوی رویتاکر 715 دارای غلظت بالایی از هیالورونیک هست. غلظت 16میلی گرمی که به موجب آن رویتا715، خاصیت پرکنندگی بالایی خواهد داشت.
بوتاکس MASPORT
(0 نفر)
توضیحاتبوتاکس مصپورت با نام ژنریک توکسین کستریدیوم بوتولینوم تیپ A، نام تجاری MASPORT و با شکلی دارویی به صورت پودر لیوفیلیز استریل تزریقی در واحد های 500 در دسترس می باشد. این بوتاکس تولید ایران می باشد.
بوتاکس نورونوکس
(0 نفر)
توضیحاتنوروکس neuronox-بوتولونیوم توکسین نوع A ساخت شرکت مدی توکس گره جنوبی می باشد که در سال 2006 موفق به کسب مجوزFDA کره گردیده است که با اسامی تجاری مختلفی مثل medytoxin , cunox , siax , botulift
Hyamax
(0 نفر)
توضیحاتکانتور Hyamax دارای ویسکوزیته بالا و اثرات طولانی مدت می باشد.
فیلر مو
(0 نفر)
توضیحاتفیلر مو اولین ماده حجم دهنده مو ها در جهان است. فرمول تشکیل دهنده فیلر مو سر شامل اسید هیالورانیک و پپتید فعال است.
ژل Dene B
(0 نفر)
توضیحاتژل 10سی سی دنه بی دارای دو مدل می باشد. DeneB S برای خط خنده و لب و DeneB H برای بقیه بخش های صورت می باشد.
ژل نورامیس
(0 نفر)
توضیحاتفیلر یا ژل تزریقی نورامیس محصول کشور کره جنوبی می باشد. این فیلر شناخته شده در بین متخصصان پوست و مو می باشد.
Top-Q
(0 نفر)
توضیحاتژل تاپ کیو یک پر کننده پوستی با ماندگاری طولانی است.
Profhilo
(0 نفر)
توضیحاتژل پروفیلو(Profhilo) یک درمان اختصاصی برای بازسازی پوست می باشد. پروفیلو با تحریک تولید کلاژن و الاستین از طریق آزادسازی هسته هیالورونیک اسید به طور چشم گیری ظاهر خطوط ریز و چروک را بهبود می بخشد.
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت پایا مدیکال میباشد.