پایا مدیکال سایت تخصصی تجهیزات پزشکی

دسترسی سریعتر و بهتر به تجهیزات پزشکی

آنچه شما باید در مورد ما بدانید:

می خواهیم پایا مدیکال را به شما معرفی نماییم و از اینکه می توانیم به بهترین شکل ممکن و برای اولین بار به واسطه ی تکنولوژی و دانش دیجیتال در صنعت پزشکی در کنار شما باشیم بسیار خوشحالیم و این را بدانید امکانی که هم اکنون در اختیار شما قرار گرفته است نتیجه ی سالها تحقیقات و کسب تجربه در زمینه تهیه و تدارک و خرید و فروش تجهیزات پزشکی و نیاز شرکتهای تجهیزات پزشکی و پزشکان و بیمارستان ها و کلیه عوامل زنجیره تامین و تدارک محصولات و تجهیزات پزشکی می باشد که با همت متخصصین و اساتید برتر حوزه دیجیتال مارکتینگ و متخصصان پزشکی و پزشکان و متخصصین تامین و فروش تجهیزات پزشکی آماده و در خدمت شما عزیزان قرار گرفته است


برای اینکه شما بتوانید با توجه به دنیای رقابت امروز برنده باشید، پایا مدیکال امکانات متنوع و قدرتمندی را برای شما در یک بستر دیجیتالی فراهم نموده است تا در ساختار تخصصی صنعت پزشکی کشور، شما با صرف کمترین زمان و کمترین هزینه حضور قدرتمندی را تجربه نمایید. پیروزی شما در دنیای تجارت افتخار ماست.
از اینکه شما را همراه خود میبینیم و در کنار شما لذت شیرین پیروزی را می چشیم، به خود می بالیم و منتظر شما هستیم تا با امکانات و نکته نظرات خویش ما را در این مسیر همراهی نمایید.


پایا مدیکال چیست؟

پایا مدیکال بستری را فراهم نموده است تا تمامی شرکتهای تجهیزات پزشکی بتوانند تمامی محصولات خویش را به صورت کامل به جامعه هدف خویش معرفی کنند و بتوانند بستری را ایجاد نمایند تا هزینه های بازاریابی و فروش خود را به درستی مدیریت کرده و هزینه های سربار تبلیغات را کاهش دهند و پیام برند خویش را برای مشتریان هدف نهایی ارسال کنند.

به طور کلی پایا مدیکال بستری است برای برند سازی و برندینگ شرکتهای تجهیزات پزشکی و پزشکان که می توانند در این بستر به معرفی و تبلیغ در جهت فروش کالا و خدمات خویش اقدام نموده و علاوه بر آن مزیت رقابتی بسیاری را برای خویش ایجاد کنند و به روش ها و امکانت متنوع و متعددی که در پلتفرم دیجیتالی پایا مدیکال قرار گرفته است، برای محصولات و کالاهای خویش بازاریابی و تبلیغات کنند.

پایا مدیکال سایت تخصصی تجهیزات پزشکی

حتما شما هم دوست دارید با خدمات پایا مدیکال بیشتر آشنا شوید؟؟؟

خدمات پایا مدیکال موجب می شود شرکت و تمامی محصولات و تجهیزات پزشکی شما به صورت کامل و دقیق در جامع ترین وب سایت پزشکی در تیررس مشتریان هدف قرار گیرد.

و به جای دور ریز منابع مالی خود با خدماتی متنوع بتوانید به بهترین شکل، خود و محصولات خویش را در این بازار به مشتریان معرفی نمایید.

برای دستیابی یه کاتالوگ پایا مدیکال و لیست خدمات متنوع آن روی دکمه زیر کلیک نمایید.


خدمات پایایا مدیکال به دسته های زیر تقسیم می گردد

• تحقیقات بازار
• روشهای هدفمند تبلیغات
• بازاریابی دیجیتال
• آنالیز دیتا
• آنالیز و تجزیه تحلیل دقیق فروش محصول به مشتری نهایی و مقایسه آن با رقبا
• افزایش ورودی مشتریان به وبسایت
• ارتقاء جایگاه برند در نزد مخاطب
• مسیریابی و انتقال صحیح کانالهای ارتباطی و تبلیغاتی
• ارتباط با مخاطبان هدف
• بیشتر دیده شدن و شنیده شدن
• کاهش هزینه های بازاریابی
• جامع ترین و کامل ترین اطلاعات مشتریان در هر دسته تجهیزات و محصولات پزشکی
• پیشنهاد فروش و بازاریابی بر اساس دایره اطلاعاتی بدست آمده ازجامعه هدف
• ایجاد کمپینهای هدفمند تبلیغاتی و بازاریابی

سوالات متداول درباره  پایا مدیکال

چرا پایامدیکال؟

شما در پایا مدیکال می توانید به طور کامل به معرفی خویش و تمامی اطلاعات شرکت ، سازمان خود را به مشتریان خویش معرفی نمایید
شما می توانید در پایا مدیکال محصولات خود را با تمام ویژگی ها و برتری در کنار محصولات دیگر برندها و نام و نشان های تجاری قرار دهید
وجود یک پلت فرم اختصاصی که فقط در زمینه خرید و فروش تجهیزات پزشکی فعالیت می نماید و محصولات شما را به طیف بزرگی از خریداران نمایش می دهد موجب می شود شما هدفمند تر از گذشته ، برای خود هزینه و سرمایه گذاری نمایید.
پایا مدیکال به صورت تخصصی امکاناتی را در اختیار شما قرار داده است که می توانید محصولات خویش را نسبت به سایر محصولات رقبایتان متمایز کنید وبه صورت اختصاصی و تخصصی به مصرف کنندگان و پزشکان جامعه هدف خود ارسال نمایید و دایما پیام ارزشی برندتان را به این عزیزان ارسال نمایید.

پایا مدیکال چیست؟

پایا مدیکال به عنوان یک پلت فرم دیجیتا با تخصص و دانش بسیار زیاد در حوزه تجهیزات پزشکی و تجهیزات دندانپزشکی و آزمایشگاهی بستری را آماده نموده است که تمامی فعالان در حوزه خرید و معرفی و فروش تجهیزات پزشکی می توانند به صورت کامل و دقیق به اطلاعات مفید در این بازار دست یافته و رقبای تجاری خود را به خوبی بشناسند

منظور از پلن های اشتراک چیست؟

پلن های اشتراک شما فضایی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید به معرفی محصولات و تمامی اطلاعات مورد نیاز خود با مشتریان تان اقدام نمایید
آیا بعد از اتمام پلن ، محصولات و داشبورد از بین می رود؟
خیر داشبورد و محصولات شما برای ادیت کردن و یا تمدید مجدد دایما فعال است ولیکن بعد از اتمام زمان پلن خریداری شده توسط شما، محصولات برای عموم نمایش داده نمی شود و زمانی که مجددا شما برای فعال کردن داشبورد خویش، یکی از پلنه ای موجد را خریداری نمایید.

آیا بدون خرید پلن می توانیم از سایت استفاده نماییم؟

بله کاملا شما می توانید برای استفاده از سایت بدون آنکه پلنی را خریداری نمایید، از سایت استفاده وبه مشاهده محصولات و مقایسه انها بپردازید ولیکن برای استفاده از امکانت سایت و روش های تبلیغاتی می بایست نسبت به خرید پلن اقدام نمایید.
اگر شرکت ما محصولات کمی داشت و به تعداد محصولات پلن نبودمی توانیم از سایت استفاده نماییم؟
بله شما می توانید با وارد شدن به وب سایت بدون خرید پلن نسبت به ورود اطلاعات هر محصول به صورت انفرادی نیز اقدام نمایی و نهایتا بابت هر محصول و شیوه تبلیغاتی که انتخاب می نمایید، مبالغ را پرداخت نمایید.

با خرید اشتراک و پلن های پایا مدیکال فرصت حضور قدرتمند را برای خود ایجاد نمایید!!!!!

پایا مدیکال سایت تخصصی تجهیزات پزشکی
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت پایا مدیکال میباشد.