کاوه پارسیان طب - logo

کاوه پارسیان طب

درباره فروشنده مجموعه کاوه دنتال (حسینی) بابیش از یک دهه درزمینه واردات و توزیع مواد و تجهیزات دندانپزشکی فعالیت می نمایید.
آدرس تهران، محله انقلاب، خیابان آزادی، ساختمان برج ساز – پاساژ کاوه، طبقه همکف، واحد ۶
شماره تماس 02 .......... نمایش
وب سایت kavehdental.com
گلاس آینومر سلف کیور
(0 نفر)
توضیحاتموارد مصرف : Lining (پوشش دادن) بسته بندی : 15 گرم پودر و 10 گرم مایع به همراه قاشق
گلاس آینومر لاینینگ نوری
(0 نفر)
توضیحاتGlass Liner II یک ماده lining دو جزء با خاصیت رادیواپک و Light-Curing میباشد که دارای قدرت فشاری بالا و چسبندگی قوی به عاج است.
باندینگ نسل 5
(0 نفر)
توضیحاتC-Bond مواد باندینگ جهانی با چسبندگی عالی به دنتین و مینای دندان است. رزین ها در تمام مواد ترمیم کننده معمولی به صورت شیمیایی با سطح C-Bond ترکیب می شوند تا چسبندگی و انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند.
باندینگ نسل 7
(0 نفر)
توضیحاتاین باندینگ نسخه بدون نیاز به اچ از C-Bond میباشد. موارد استفاده : اتصال بین عاج و کامپوزیت ؛ اتصال الاستیک بین عاج و کامپوزیت بسته بندی : 5 میل
پانسمان موقت نوری
(0 نفر)
توضیحاتPro-Fill یک ماده پر کننده موقت با خاصیت Light-Curing و کارکرد سریع و بسیار آسان به واسطه بسته بندی سرنگی است که چسبندگی بسیار خوبی دارد.
فیشور سیلانت و پیت
(0 نفر)
توضیحاتترکیبات رقیق Light-Curing شونده با فلوراید برای Fissure-Sealing. این برای رساندن Fissureو اکلوزل به سطوح به منظور پیشگیری از پوسیدگی استفاده می شود.
ماده ساخت روکش موقت
(0 نفر)
توضیحاتماده کامپوزیتی ساخت کراون و بریج موقت موارد استفاده : ساخت تاج و بریج موقت بسته بندی : سرنگ های دوبل 10 میل + میکسینگ تیپ شید رنگی موجود : A2 , A3
کیت کامپوزیت
(0 نفر)
توضیحاتموارد استفاده : پر کردن کلاس حفره III-V در ناحیه قدامی و خلفی. بسته بندی: کیت 4 سرنگ 4.5 گرمی کامپوزیت + C-Bond میل10 + Extra-Gel میل2+ Glass-Liner میل2 و متعلقات و سرنگ های 4.5 گرم در شید های مختلف
کامپوزیت کوربیلدآپ
(0 نفر)
توضیحاتساخت : آلمان بسته بندی : دو عدد سرنگ 9 گرمی (5 میلی لیتری ) 20 عدد تیپ اینترااورال 20 عدد تیپ انومیکس
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت پایا مدیکال میباشد.