آرام گستر البرز - logo

آرام گستر البرز

درباره فروشنده شرکت آرام گستر البرز با بهره گیری از توان متخصصان خود توانسته است به یکی از کیفی ترین تولید کنندگان تجهیزات پزشکی تبدیل شود.
آدرس تهران – خیابان ولیعصر – پایین تر از سه راه جمهوری – کوچه رجب بیگی – پلاک 23
شماره تماس 02 .......... نمایش
وب سایت aramgostarmedical.com
ژنیکولوژی مکانیکی
(0 نفر)
توضیحاتژنیکولوژی مکانیکی ساخت ایران و محصول شرکت آرام گستر البرز می باشد. این تخت با قیمت مناسب و کیفیت بالا در آرام گستر البرز موجود می باشد.
ژنیکولوژی برقی دو موتوره
(0 نفر)
توضیحاتژنیکولوژی برقی دو موتوره ساخت ایران و محصول شرکت آرام گستر البرز می باشد. این تخت با قیمت مناسب و کیفیت بالا در آرام گستر البرز موجود می باشد.
تخت زیبایی برقی
(0 نفر)
توضیحاتتخت زیبایی برقی ، تخت زیبایی برقی ساخت ایران و محصول شرکت آرام گستر البرز می باشد. این تخت با قیمت مناسب و کیفیت بالا در آرام گستر البرز موجود می باشد.
تخت ریکاوری
(0 نفر)
توضیحاتتخت ریکاوری ، تخت ریکاوری با کد ۰۰۸ ساخت ایران و محصول شرکت آرام گستر البرز می باشد. این تخت با قیمت مناسب و کیفیت بالا در آرام گستر البرز موجود می باشد.
تخت ریکاوری یک شکن مکانیکی
(0 نفر)
توضیحاتتخت ریکاوری یک شکن مکانیکی ساخت ایران و محصول شرکت آرام گستر البرز می باشد. این تخت با قیمت مناسب و کیفیت بالا در آرام گستر البرز موجود می باشد.
ژنیکولوژی مکانیکی کشو دار
(0 نفر)
توضیحاتژینوکولوژی مکانیکی کشو دار ، ژینوکولوژی مکانیکی کشو دار ساخت ایران و محصول شرکت آرام گستر البرز می باشد. این تخت با قیمت مناسب و کیفیت بالا در آرام گستر البرز موجود می باشد.
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت پایا مدیکال میباشد.